1970 yılında Bursa’da –havlu üretiminin başkentinde- kurduk şirketimizi. Kara tezgahla çıktığımız yola bugün teknolojinin bize sunduğu en son imkanlarla devam ediyoruz. Kurulduğumuzda edindiğimiz ilke Bursa’yla özdeşleşen havlu geleneğini korumakla kalmayıp, üretim kalitesini ileriye taşımaktı. 50 yılı aşkın süredir sektörde oluşumuzu bu ilkeye borçluyuz.

Yolun başından beri hedef kitlenin beklentilerini karşılayabilmenin, bu beklentileri ulaşılabilir kılabilmenin temel prensip olduğunun bilincindeydik. Bu sebeple daha iyisini sizlere sunabilmenin çabasını verdik.

Özgün ve zarif modeller ürettik. Koleksiyonlarımızda Osmanlı geleneğinden ayrılmadan modern bir çizgiye ulaşabilmeyi amaç edindik. Bu modelleri en kaliteli şekilde tezgâhlarımızda işledik. Talepleriniz değiştikçe kendimizi yeniledik. Böylece doğallığı, yumuşaklığı, özgünlüğü ve zarafetiyle Tavşan havlu kalitesini 50 yıl boyunca sizlerle paylaşabildik.

Üretim ağımız yalnızca bireylerin değil kaliteye önem veren otel, butik otel, hamam ve restoranların taleplerini karşılayabilecek yetkinliktedir.

300 yıllık havlu geleneğinin en güzel örneklerini sizlerle buluşturmayı amaçlayan şirketimiz, Tavşan Havlu Collection kalitesiyle sizlere tarihin doğal, yumuşak ve zarif bir dokunuşunu sunuyor..